Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz #16820480 #202 üzenetére

    Persze, hogy nem. Csak a Sonyval szemben nem állított olyat a specifikáciòban a 7 Pro kapcsán, amit az amúgy nem tudott (vìzállòság kérdése rémlik még valamelyik Sony Aqua modellnél? A mostani 4k / 120 Hz szintén kamu, az nem baj?), és emellé nem drágább, hanem olcsòbb volt a közvetlen konkurenseknél, szemben a tradícionálisan túlárazott Sony zászlóshajòkkal. Egyéb lózung van még a tarsolyodban? Kezdem már unni ezt a demagóg terelést részedről, szerintem elég is volt ebből. Azt meg felhozni a Sony-t védve, hogy a másik telefon mit tudott vagy nem tudott a konkurensekhez képest, konkrétan röhejes! :) Csak hogy mást ne említsek az innovátor, a konkurenciánál többet tudó Sony-ról: káva, még mindig, 2021-ben, és 30 wattos "gyorstöltés", amit a konkurencia már ötödáron is kínál. igazán high tech, mindezt egy olyan csúcsmodellben, amelyet a konkurensek fölé árazott a gyártó (ismét)! :D Bravó, jár a keksz! :R

    @opr: most nem arról van szó, hogy a káva jó vagy nem. Arról volt szó, hogy bezzeg ez a telefon mindent tud, amit a konkurensek, minden benne van, ami a konkurensekben, az OP meg nem tudta, nem tudja. Erre írtam, amit. A kolléga a jelek szerint szeret kettős mércét alkalmazni, és ez egy valid példa rá. Az árazást meg továbbra is ignorálja, csak úgy bónuszként. Mondjuk úgy érzem, én ma már nem etetem tovább, már unalmas! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák