Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Xaels #181 üzenetére

    Gyártói oldalon 370 ezer lesz az, ingyenes szállítással, 2 év háztól-házig garanciával. A töltő 65 wattos és nem 30, az ujjlenyomat olvasó meg üveg alatt van, nem oldalt, mint kábé 5 éve volt divat. És még mindig olcsóbb 120-130 ezerrel az a pakk. Jack csatlakozó? Komolyan, ez még mindig érv?! ;] 2021 van, tele vagyunk normális TWS fülesekkel a 20-30 ezres ársávban, meg lassan már alatta is, szóval a maréknyi audophile-en kívül a lőtéri kutyát nem érdekli már a jack, ez csak egy jó gumicsont, amin lehet rágódni már vagy három éve. Baromi unalmas. SD slot szintén, a streaming, a TB-os ingyen felhők, no meg a korlátlan mobilnet korában kinek nem elég a 256 GB? Hagyjuk már...

    Ahogy írtam fentebb is: "Legalább annyi pro van mellette a cikk tárgyához képest, mint kontra ellene.".

    proci985: Na, annyiért már korrekt ajánlat az is, és ez is az lenne, mondjuk úgy nagyon maximum 400 ezerig. Vártam ezt a telefont, de a nyitóáron szerintem egy rossz vicc, pláne ha még a füles se jár majd mellé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák