Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Mercutio_ #348 üzenetére

    Ezeknél végig a 18-55 volt a vázon (a port látva elhiheted ott tilos obit cserélni). A méretet nem tudom, mert minden nap végén ürítettem a kártyákat notebookra és pendrive-ra (2 példány mentés a biztos), így minden nap üres kártyával kezdtem mind két géppel. Viszonyításképpen annyit tudok mondani, hogy egy-egy jelenet kb 30-35MB. Az összeállított anyagból sok felvételt kihagytam, mert előre 10 percben limitáltam a videó hosszát a hosszabb unalmas lenne. Így még a nagy autók közül is kihagytam 4-et, a kevésbé ismert, vagy lassabb pilótákat csak a legeleje fér bele. Az összeállított anyagot pedig wmv 9-es kodekkel nyomtam, azzal 428MB 9,5 perc vidi. Ez hozzávetőlegesen 1/3 hely mint az eredeti mp4 a gépben ráadásul a képminőség is kellemesebb. Jobban optimalizált az élesség és kevésbé blokkosodik a kép mint az eredeti.

    Csináltam egy másik rövidebb videót is, az zenés és az óceán parti hangulatot próbálja visszaadni.
    Beltéri videózásra viszont a 16-os obi a király, abba tényleg szinte minden belefér. Kültérben a 18 is elég míg gyakran kell a kicsit hosszabb gyújtótáv.

Új hozzászólás Aktív témák