Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    Igaz, hogy intenzív használat mellett gyorsan merül az aksija, de azért annyira nem vészes mint mondjátok... :)
    Nekem jelen pillanatban 1nap 1órája megy a telefon és 35% -on van az akksi úgy, hogy állandó netkapcsolat van. 2G/3G mindig be van kapcsolva, wifi csak akkor ha használom, ha már nem használom a wifit, akkor kinyomom egy widgettel, semeddig nem tart. Talán ez szívja a legjobban az aksit üresjáratban. Én sem kímélem, max fényerőn használom állandóan, netezek, bluetooth-on küldözgettem tegnap este (kisebb, nagyobb sikerrel), néha nyomkodok valami marha játékot, fényképezek sőt, még elemlámpának is használtam. Az akkumulátor állapota meg még mindig kisütés fázisban van, amúgy mikor fog normál állapotba kerülni? Vagy hogy megy ez?

    De mondom, szinte mindenhol, ahol lényeges igénybevételnek van kitéve a telefon aksija, olyan helyen meg is lehet oldani a töltését. Teszem azt, ha navigálni kell a kocsiba, akkor rádugom a szivargyújtóra, munkahelyen is lehet tölteni általában, itthon meg pláne.
    Nem akarom védeni a telefont, mert valóban jó lenne egy nagyobb kapacitású aksi, de azért ezzel is használható. :)

Új hozzászólás Aktív témák