Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz balcsy #48 üzenetére

    saját példa, úgy hogy világéletemben pc-s voltam :K nem kell mondjuk azonnal megvenni a játékokat, amikor épp csak kijönnek és 13ezres áron vannak... vársz kicsit és külhonból olcsón behozathatod... ez a pc vs konzol téma is már ezerszer ki lett tárgyalva: fejleszthetsz ész nélkül pc-t úgy, hogy a gatyád is rámegy, de vehetsz okosban konzolt is, régebbi címekkel úgy, hogy havi párezreket költesz csak :K (de fordítva is elmondható ugyanez) ...és konzolnál a legnagyobb pirospont a támogatottság... nem kell aggódnod, hogy mondjuk a tizenezres vadiúj játék szaggatni fog-e a sz@r optimalizáltság miatt a vadiúj 60ezres vga-n... a tv-t meg megint hülyeség kiemelni, hogy egy konzol+tévé 180ezer ft... tv-t általában nem csak amiatt vesz a család, hogy konzolozzon rajta (mi is fél éve vettünk normális tv-t és akkor még sehol nem volt a box)

    ui: ja, tudom, hogy tiltott a warez, DE: utánaérdeklődtem, hogy mégis miként működik a flesselés és azt a választ kaptam, hogy az új slim-eket egyelőre nem is lehet normális áron "okosítani", mert talán 2 eljárást tudnának alkalmazni, viszont több tízezres mutatvány lenne... itt fogtam magam és nem is gondolkoztam tovább warez-ben :K szerintem egyértelmű, hogy a pc-s warez sokkal magasabb szinten megy, mint konzolon (és az már csak ok-okozati következmény, hogy "miért is nem éri meg nagyon pc-re fejleszteni/optimalizálni?")

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák