Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) westcoastog

westcoastog
(veterán)

Rettenetes hogy manapság nincsenek játékok bugtengerek nélkül. :N

(#2) #51736960

(törölt tag)

ha ez pécén lenne, akkor azt mondanám, oké, ez van...
na de egy konzolon???
és hogy a rákba nem tűnt fel a fejlesztőknek ez a hiba, egyszer sem nyomták végig a gémet ps3-on? (lehet, wowoztak inkább, muhaha :)) )

(#3) kulfoldi

kulfoldi
(tag)

Az az erdekes, hogy hasonlo hiba a GT5-nel is volt, ott is ha 5 mega fole ert a save merete akkor utan gondok lehettek.

Aztan ra par napra jott egy patch ami hagyta hogy nagyobb legyen a save mint 5mb, szoval elvileg nem egy nagy vasziszdas megoldani.

Ezek azert fura dolgok, hogy az ilyen hibak hogy maradhattak benne? Nem hiszem hogy nem tettek bele a Bethesda teszterei 25 orat a PS3 verzioba, hogy lassak hogy van ez a hiba?

(#4) Gergosz2

Gergosz2
(veterán)

csak azt ne mondják hogy 3 éves fejlesztés alatt egyszer sem vették észre ezt a hibát :N
Eszméletlen hogy milyen szar minőségben , teli buggal jönnek ki az amúgy jó játékok , és az emberek a szórakozás helyett a hajukat tépik .
Aki ezt azzal magyarázza , hogy manapság már jóval komplexebbek , bonyolutabbak a játékok fejlesztése azt nem tudom elfogadni kifogásként. pl: mai autók sokkal bonyolultabbak , precízebbek mint az elődeik mégsem robban fel alattad mialatt mész vele.
Itt szimplán a verseny figyelhető meg: minél előbb kiadják a játékot , azt utána majd patchekkel játszhatóvá teszik is.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#5) Inv1sus válasza Gergosz2 (#4) üzenetére

Inv1sus
(addikt)

Nem hiszem, hogy a tesztelőknek az volt a feladata, hogy 20x végigjátsszák a játékot, hanem hogy bizonyos részeket teszteljenek a játékban. Mindegyiknek megadják, hogy nesze, te ezt a részét teszteld a dolgoknak, jegyezd hogy mi történik, az történik-e aminek kell.
Nem az van, hogy: "Nesze a játék, ülj le a nappaliba és játssz, mintha otthon lennél. Nem kell sietned. Ja és fizetünk érte, ofc."

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#6) Gergosz2 válasza Inv1sus (#5) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

igen de az a bug akkor jön elő ha sokat játszol . Nem hiszem hogy mindössze 2-3 óráig tesztelték .

(#7) Prézli21 válasza Inv1sus (#5) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Tévedésben vagy. Erre a feladatra vannak a játékteszterek, akiknek pont az a dolga, hogy az utolsó sarokig bejárjanak mindent, kipróbáljanak mindent és jelentsék a jelentkező hibákat. Esélytelen, hogy nem vették észre a szaggatást.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#8) Gabor343 válasza Prézli21 (#7) üzenetére

Gabor343
(tag)

Egyik oldalon még olvastam régebben egy hírben, hogy a tesztelők kb 7 óra alatt vitték végig a skyrim főszálát, a mellékküldiket meg szerintem külön emberekkel teszteltették(ha tesztelték egyáltalán), így elképzelhető, hogy egyik tesztelő se érte el a 25 óra játékidőt és így nem jött elő nekik a hiba.
Ma már sajnos nem divat annyira tesztelni a játékokat, hogy "az utolsó sarokig bejárnak mindent", inkább a vásárlók az igazi tesztelők és az esetleges hibákat meg javítják később pecsekkel... :(

(#9) Sirandrish válasza Gabor343 (#8) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Nem hiszem hogy a 25 óra gameplaynek bármi köze lenne hozzá.
Valószínűbbnek tartom hogy szimplán addigra éri el a mentés azt a méretet normális játék mellett amit már nem bír feldolgozni..
Gondolom ha az elején állnál 25órát akkor nem lenne baj illetve akkor is előjönne ha 23óra alatt végigviszed..
A bejárt területtől függ szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) vanye válasza Sirandrish (#9) üzenetére

vanye
(senior tag)

És mindez BOX-on miért nem jön elő? :U Anno mindig arra hivatkoztak, ha előkerült az XBOX-PS3-vita (és hát valahogy mindig előkerült...), hogy a PS3 hosszú távon technikai fölénye következtében a multiplatform játékoknál szép-lassan bedarálja majd az MS konzolját. :C

Stern des Südens!

(#11) Sirandrish válasza vanye (#10) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hát én azt honnen tudjam?
De kizárt hogy a játékban eltöltött idő ami miatt beszarik

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Prézli21 válasza Gabor343 (#8) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Igazából erősen kétlem, hogy egy ilyen szintű contenttel rendelkező játék tesztelésére hét órát szánnának, de persze ha linkelsz valamit róla valamit akár hajlandó is lennék elhinni :) Egyébként ha tényleg csak bizonyos mennyiségű mentett anyag után jön elő a szaggatás, akár elképzelhető, hogy nem vették észre, hogy miként folyt náluk a teszt arról egyikünk sem tud semmit.

vanye: épp ellenkezőleg, hiába nagyobb a ps3 erőforrása, a multiplatform játékok általában szebbek és jobban futnak boxon - beleértve a Skyrimet is.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#13) rinbanbo

rinbanbo
(tag)

Vegyenek boxot.....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#14) Gergosz2 válasza rinbanbo (#13) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

:D

(#15) tomee007007

tomee007007
(őstag)

xboxon is volt ilyen hiba még a patch előtt
nekem például ugyan így beszaggatott, sőt a sárkányok visszafelé repültek...

(#16) RohamDroid

RohamDroid
(aktív tag)

Én xboxon tolom és nekem nem szaggat pedig már jócskán 25 óra felett vagyok

PSN : Baskitoth || Microsoft : Baskitoth || x360: Szkubi

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.