Új hozzászólás Aktív témák

  • PowerBuldog

    veterán

    Érdekesek a kommentek. Én kipróbáltam, és magával ragadott. Az eleje lagymatag, de aztán beindul, főleg amikor SPOILER megtörténik az első véletlen időutazás és megváltozik a történelem. SPOILER OFF Onnantól engem pl magával ragadott a története, a hangfelvétlek és a jegyzetek is.

    A grafikával meg nem tudom kinek mi a baja, de a Bioshock 2 szintjét magasan veri. (1680 minden max) Viszont az UE3 sajátossága, hogy héna nem tölti be időben a textúrákat sajnos. Ezen felül viszont csak 1-2 helyen találkozni elnagyolt textúrákkal. Mindenhol máshol élesek, szépek a textúrák, és a modellek sem baltával faragottak.

    A játékmenet pedig azon kívül, hogy tényleg olyan 90%-ban mint egy folyosó, élvezetes. A tűzharc kidolgozotsága szerintem kielégítő. Vannak kellemes fejtörők is. Pár alkalommal komolyan elkellett gondolkodnom, hogy hogy jussak tovább. A tereptárgyak és a TDM használatának kombinációja elég jól sikerült szerintem. Ellenben a fegyver fejlesztések sajnos nem járnak semmilyen külső változással. Ezt visztont szerettem a Bioshock-ban, változott a fegyver, ha fejlesztetted.

    Véleményem szerint egy kellemes kikapcsolódást nyújtó játék. Nem játszottam még végig, de amint lesz időm megteszem.

    Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Új hozzászólás Aktív témák