Új hozzászólás Aktív témák

  • KisDre

    senior tag

    válasz sagem #4 üzenetére

    Ácsi emberek, szerintem azt szögezzük le hogy ha nem újít a Maxis vagy EA, akkor bizony befog csődülni a Sims4 (minimum Online-al kellene hogy újítanák, hogy életképes legyen és az emberek ne inkább a Sims3-at vegyék)
    Persze mondogathatjátok hogy CoD jelenség, de azért mégse, mert ott világban-stílusban némi eltérést mutat egy-két rész, az más kérdés hogy ami a "bőr alatt van" az ugyan az. Azonban a Sims még ennél is neccesebb, annak ellenére hogy kevesebb rész is van, a Sims1 és 2 közt pl igen szép fejlődés tudható be, Minden téren, nem csoda hogy a 2 igen sikeres lett. Aztán a 3 sajnos már a minden téren fejlődést nem mondhatja el, inkább csiszolták a motort, és a már meglévő dolgokat. Szóval szerintem ha jön a 4, valamivel robbantaniuk kell, ha nem akarják hogy az emberek megmaradjanak a 3-nál. Ha van kreativításuk akkor meglepnek minket, ha merészek akkor jön az Online, ha meg nincs kreativításuk, akkor marad a szebb grafika és CoD jelenség...

    Ámbár, most egyesegyedül a játékot vettem figyelembe és nem a célközönséget. S sajnos a célközönségből kiindulva...

    BTW, az Into the Future ötletes szerintem, az eddigi kiegekhez képest, legalább is témát tekintve.

    [ Szerkesztve ]

    KisDre.artstation.com

Új hozzászólás Aktív témák