Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz #33253120 #45 üzenetére

    Köszönöm!

    (#46) shteer: Nincs mit! Olyan régen volt, hogy nem emlékeztem, hogyan került bele a M4-es csavar.
    Van rendesen anyag abban a furatban, lehet bele szép és tartós metrikus menetet vágni :)

    (#47) lukaszokni: Köszönöm szépen! Már a tavalyi Veletech előtt tervben volt ez a cikk - jelentkezés gyanánt - és hogy csinálok rá egy "L" vagy "U" takaró lemezt, a táp köré, és RGB led-es világítás a talpához. ;)
    A harisnyázásnak nem álltam neki szerszám híján, amivel a csatlakozókból ki tudom venni a hüvelyeket. Ha nem is harisnyázás miatt, de kelleni fog nemsokára pin-kiszedő és krimpelő fogó.
    Másik "problémám", hogy az alkatrészek közül nem kezdhetem, mert nem férne el a kábelekkel együtt. Egyedül úgy lehetne, hogy tehermentesítőket raknék a lemezre, és onnan indítanám a harisnyát. És igen, mint írtad az is, több légellenállást képviselne.

    Fogalmaznék úgy hogy a lehetőségekhez képest, halk. Mint írtam a Ref. kártya határozza meg a zajt.
    Ha nem csinálok custom venti profilt hozzá, tényleg halk, de pár másodperc után 83C°-on rotyogtatja a GPU-t, és nincs meg a tartós Boost sem. Mivel játék gépnek készült, és az egyenletes teljesítmény a fontos, így nem zavar a VGA-ból kiáramló levegő zaja. Ha HTPC lenne, biztos pufognék miatta :DDD

    Ha nem kötöttem volna ebben kompromisszumot, akkor most egy ~40L-es, teljesen saját építésű "házba" szerelt, két körös vízhűtést mutattam volna be, ahol nem ~20K lett volna a hűtésre fordított összeg, mint itt, és a ráfordított munkaóra sem ált volna meg 3-500 alatt...
    Szóval: nagy, nehéz, ronda, és értermetlenül drága lett volna a végeredmény. :)

Új hozzászólás Aktív témák