Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85526784

    törölt tag

    Sziasztok! Én is hozzájutottam készülékcserével egy ilyen masinához. Kissé vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. T-M-os előfizetésem van, szóval akkor megosztom én is a véleményem, mert ahogy olvastam leginkább más szolgáltatóknál voltak problémák.

    A telefonom az alábbi adatokkal rendelkezik:
    S/W version: ES3310.07
    Firmware version: S3310BSIG2 - 2009.07.15
    H/W version: rev 0.5

    Jelenleg 4 napja használom és pár hibajelenséget produkált a telefon a már felsoroltakból. Eddig 3x indult újra magától, 1x bejövő hívásnál, és 2x kimenő híváskor a hívás elindításakor azonnal. Telefonálás közben eddig 1x jelentkezett az a hiba, hogy a hívott fél a hívás megkezdésekor egy pár pillanatig nem hallott semmit.
    Továbbá nálam előfordult egy másik hiba is amit még asszem nem olvastam itt. Hívást próbáltam indítani és a telefon látszólag nem csinált semmit. Kiírta ugyan, hogy "Hívás...", de a hivóhang nem jött utána. Mint utóbb kiderült a kapcsolat létrejött közben, de én nem hallottam semmit. A hívott fél ezután visszahívott engem, azonban mikor felvettem ő nem hallott semmit. Miután újraindítottam a telefont, már rendben volt a dolog. Furcsa...
    egyéb tekintetben, szerintem nagyon jó kis telefon ez, csak a szoftvere iszonyat hulladéknak tűnik. Kiforratlan, bugos...
    Egyébként tudja vki, melyik a jelenlegi legfrissebb firmware a telóra? Köszi előre is!

  • #85526784

    törölt tag

    Előző hozzászólásomban írtam, hogy milyen hibákat produkált nálam a telefon. Viszont örömteli hír, hogy hasonló hiba azóta sem fordult elő. Az eltelt 3-4 nap alatt többször telefonáltam, és hívtak engem is. Sokszor több 10 perces hívások is voltak, és semmi hibajelenséget nem tapasztaltam. Se újraindulás, se fagyás, se némulás nem jött elő.
    Ami hozzátartozik a témához, hogy azóta nem használtam a Samsung New PC Studio szoftvert file feltöltésre, vagy a névjegyzék szerkesztésére. Úgyhogy van egy olyan érzésem, hogy ez okozza a telefon bárminemű problémáit. Vagy a bluetooth kapcsolat, vagy a telefonra való le-fel töltés zavarja meg. De ez csak egy megérzés...

Új hozzászólás Aktív témák