Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    Sziasztok,

    nekem is volna 1-2 kérdésem. UE46C6000-t néztem ki megvételre. Elsősorban filmnézésre lesz, és xbox-ra. Ez utóbbit nehézkes lenne kipróbálni az üzletben, ezért laptopra kötött HDMI-n keresztül szeretném kipróbálni 1-2 játékkal. Esetleg vki tud mondani tapasztalatot játék terén mi a helyzet ezzel? Mennyire észrevehető/zavaró a késleltetése? Nyilván ne abból induljunk ki h. LED tv meg hűdeszép színes és nagy doboz, ennél kicsit szakmaibb reakciókra számítok :)

    A westend samsung márkaboltban már voltam, csak nem volt nálam laptop h. rákössem. MM-ban nem tudom mennyire készségesek. Agyérgörcsöt tudok kapni az idiótizmustól mikor 55 colos full HD TV-ken a királyi 1-est adják koaxon...

    284.000 körül láttam sok helyen neten, ennél olcsóbban vett ilyet bárki mostanság?

    A 6000-es szériából találtam R-t, RW-t, RXWWH-t stb. stb. Ezek mit jelentenek?

    A "24 hónap gari +1 nap után eldurranó gyárilag alulméretezett pufferkondi viszi magával az egész panelt" típusú Samsung sajátosság az egyetlen dolog ami még visszatart komolyan az elhatározástól. A mostani CRT-s Samsungom is fél éves korában besokallt a nagy tétlenségben(!) és a helyszínre kiszálló szerelőnek gariban kellett forrasztania rajta vmi filléres alkatrészt, mert addig csak kattogott, de be azt nem kapcsolt. "Ismert típushiba" volt a válasz.

    -

Új hozzászólás Aktív témák