Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz Fordos24 #688 üzenetére

    Én is tartottam attól, hogy megkopik a lünetta, mert én is láttam a neten azt a pár (és tényleg csak pár található) kommentet, hogy kopik a lünetta. De nem kopik. PEdig vertem már le, de meg sem karcolódott. Szerintem bírja annyira, mint bármelyik prémium gyártó órája. Persze nyilván meg lehet karcolni, de ez igaz bármelyik PVD bevonatos órára. Nekem mindent pontosan mér, a magtasságot egyszer kell beállítani manualisan műhold adat alapján, és onnantól mindig pontos értéket ad. Nekem helikopteren mind a nyomás- mind a magasság az EC-135 műszereivel megegyező. A sebesség mérés is pontos. Pulzus mérés irreleváns, csuklón mérő optikai eszköztől nem várható pontos eredmény, de alkalmankénti mintavételre alkalmas, nyugalmi pulzust teljesen jól mér. Sport közben a dinamikus pulzus- változásokat nem tudja lekövetni, de azt a Schoche Rhythm+ HRM optikai felkar-pánton kívül még egyik optikai pulzusmérőm sem tudta. De bringázáshoz azért nem használnám, hiába van rajta endomondo, arra van ant+ céleszközöm, ami nyilván jobban megfelel a célra. Az integrált sHealth samsung telefonnal egy nagyon komplex napi monitorozásra teszi alkalmassá az órát és erre tökéletesen megfelel. Persze vannak hibái. Ha pl. babakocsit tolsz, a lépést nem fogja számolni, mert nem mozog a csuklód, ellemben kiírja, hogy kerékpározol. Multipontra szerintem egyik okosóra sem képes a piacon. LTE nekem felesleges, csak zabálná az akkut, telefon meg mindig kell, hogy legyen nálam a munkám miatt. Amúgy meg van LTE verzió, aminek akkor lenne csak értelme, ha a szolgáltatók is támogatnák itthon az esim lehetőségét. De szerintem amint lesz esim a szolgáltatóknál, lesz LTE képes gear is, de lehet az már az S4 lesz. Az akku minden, csak nem hitvány! Ambient mód mellett is kibír 2 napot, csak mozdulatra aktiválódó kijelző mellett 4 napot. A jóval kevesebb funkcióval rendelkező Pebble után ennek van a legjobb akku ideje.
    Én egy percig sem bánom, hogy megvettem, szerintem jelenleg a legjobb elérhető okosóra!

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák