Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motown5l

    senior tag

    válasz GeoJoe #263 üzenetére

    Nem. O2 külföld. Az órához csatoltam. Lenyeg az hogy le járt az elofizetesem a telfononomon. Kértem egy másik elofizetest rá . De az előző kártyát online kelett le. Mondani. Annak más volt a telefon száma. Mondtsm nekik hogy kérem viasz a számomat az új kártyára. Az órát online vettem meg mivel nem volt keszletennekik szürke.
    Ahoz kaptam egy e simet mikor még jött az óra.Es annak is egy más telefon száma volt És a. Régi telefon számom volt a telefonba, mivel még működött. És úgy aktivaltam az órán az e simet. Lehetséges. Hogy ahoz kapcsolta hozzá. Tegnap le. Kapcsoltak a régi számom. Ki cseréltem. A. Kártyát és nem kaptam vissza a régi számom. Óran utána már nem volt kapcsolat. Nyomtam telefonon is reset et. És az órán is. És mégse. Működik az esim az órába. Ki írja hogy már fel lett használva. Busisness esim. Életemben nem foglalkoztam meg esim. Kártyával. Még vettem a telefont és bele tettek a kártyát. Ne haragudjatok hogy ennyire pancser vagy ehez a témához.Elozonoram egy galaxy watch 46 volt. Ami csak Wi-Fi is volt. Sorry

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák