Új hozzászólás Aktív témák

  • JockeyEwing

    aktív tag

    válasz kmarci25 #700 üzenetére

    Ne haragudj, de most úgy érzem magam, mint amikor valaki megkérdezi egy filmes fórumban, hogy létezik e szinkron az adott filmhez, erre érkeznek a hozzászolások, hogy nézd eredeti hanggal meg felirattal, mert úgy jobb..... :W
    Ez a nesze semmi, fogd meg jól.
    A feltett kérdése(im)re konkrét valaszt nem kaptam, csak veleményformálást, illetve, hogy Te hogyan csinálod. Nem ez lett volna a kérdés.
    Mivel nekem sem időm, sem kedven nincs próbálkozni fólia felrakással, ezért keresek rá helyben olyan szakembert, aki naponta többet csinál, rutinos, nem lesz porszem alatta, nem csúszik el, nem lesz buborék, stb....
    Egész egyszerűen nincs kedvem megvenni egy 2500 ft-os spigen fóliát, majd az "óriási rutinommal" feltenni úgy, hogy poros marad alatta, mert akkor kidobhatom a 2500-as fóliát, meg az 1500ft-os szállítást, kezdhetem előről. Kinából nem szeretnék rendelni, mert nekem most kell a fólia, nem 3-6 hét múlva.
    Úgyhogy a kérdés(ei)m továbbra is fenntartom, Győrben olyan hely, ahol azonnal felteszik és van is nekik, vagy Mediamarkt-os megoldás órákra is adott e? Egyáltalán érdemes e tenni rá, vagy ez a GorillaGlas ilyen kis felületen jobban bírja mint a nagy kijelzők?

Új hozzászólás Aktív témák