Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz ollie #4788 üzenetére

    Szerintem ki lehet lőni a programok nagy részét egy időre.
    Persze nem ideális a tesztkörnyezet, főleg iránymutatás végett csinálnám. Azért a nagy difikre szerintem fényt derít, de addig mind a ketten a levegőbe beszélünk míg nem jött össze 8-10 eredmény.
    Egyébiránt nem kötelező jellegű, akinek van kedve, elvégzi.

    Véleményem szerint olyan nagy szórást nem okoznak az egyes rendszerek közti különbségek és hogy valaki telepakolta-e vagy sem, ezért nem komplex tesztre utaltam hanem pl egy 1,5 órás film lejátszására. Esetleg még szórakozik is közben az illető.

    (#4786) Silverr :Normális tesztprogramot nem találtam, vagy túl rövid a teszt, vagy túl hosszú vagy bugos. Így marad valami semleges videó a rendszer beépített saját lejátszójával.
    Feldobok majd valami semlegeset dropboxra, onnan le lehet szedni.

    Beállítások pedig:
    teszt indítása 80% töltöttségről
    minimum 1 órával töltőről lehúzást követően, szobahőmérsékletű tablettal
    repülő mód (wifi, gps, 3g, minden off ha valakinek fut valami ami erőszakkal bekapcsolva tartja vagy email akar frissíteni)
    fényerő, hangerők 50%
    energiatakarékos mód
    automata fényerő OFF
    fekvő nézet

    Ha észrevétel van vagy valamit még érdemes fixálni, írd meg nyugodtan, nekem még nincs olyan régóta tab-om.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák