Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz #13260800 #2071 üzenetére

    Mondjuk, ha már védelem, és neked is fontos, hogy ne karcolódjon, illetve nem "hímestojásként" bánsz vele, akkor érdemes lehet rá kijelzővédő fóliát is venni, mert a kijelző is viszonylag könnyen megkarcolható.
    Nyilván itt mikrokarcokról van szó, nem barázdákról, ahhoz focizni kellene vele.

    Egyébként én a fóliákat, bepattintós tokokat nem preferálom, mert egy hiába mondják sokan, hogy a minőségi fólia észrevehetetlen, ez nem így van (engem zavar). A bepattintós, ráhúzós tokok megint csak zavarnak, mert elveszti a készülék a saját formáját, méretét.

    Én egy sima bebujtatós puhabőr tokot használok, ebből gyorsan/könnyen kihúzható a tab, illetve ha ki van véve, akkor erre szoktam lerakni. Lehet neked is ez lenne a leg praktikusabb.

    Egyébként majd írd meg, hogy mit válaszolt a samsung, mert kíváncsi vagyok rá, főleg, ha árat is ír.

    ( #2072 ) Szelley: ha samsung szervizben cserélteti, akkor maradnia kell a garanciának. Nemrég egy s3-on cseréltettünk kijelzőt,mert leesett és rommátört. A garit nem vonták meg, viszont 45k volt az ára.

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák