Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz madrac #897 üzenetére

    Nyilván hogy többet nyújt mint az advance, csakhogy nem is egy kategória a kettő. Az eltérések számomra nem nagyok, én nem használom ki a sgs2 többlet tudását. Emiatt hiába jobb telefon, nekem nem ér meg egy forinttal sem többet. Az advance kamerájára amúgy nem mondanám hogy sokkal gyengébb mint az sgs2-é.
    Rengeteg fotót lőttem mindkét telefonnal, és nem látok nagy eltérést, hd monitoron nagyítva sem. És engem rohadtul nem is érdekel ha valaki lát! Számomra bőven jó az advance is. Zenei téren meg az sgs2 a béka segge alatt van azzal a yamaha chippel. Irtózatosan gyengén szól fülesen keresztül, ez volt a legnagyobb hibája számomra, Az advance ilyen téren jobb.

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • Shyciii

    veterán

    válasz madrac #897 üzenetére

    madrac

    Ez így van. Nálam azért esett ki rögtön az elején az S2, mert a mérete már nekem tepsi. Azért a kamerája nem sokkal jobb, mint az Advance, csak jobb 1-2 fokkal.

    manokaki

    Hááát. Az Xperia P kijelzője is nagyon szép. Lehet, hogy nem tud olyan szép feketét, mint az Amoled, viszont sokkal szebb fehéret tud, és nagyobb a felbontása is, finomabb a képe. Érdekes, hogy ezt a WhiteMagic technológiát az XPeria S nem kapta meg pl...Fene sem érti.

    sheep

    Van arról infó, hogy melyik cég chip-je van az Advance-ban? Mert tényleg nagyon jól szól az általánosságban a többi mobilhoz képest...Én pl eddig nem is hallgattam mobilon zenét, mert elég gyenge volt, ahhoz képest, ami nekem már megüti a megfelelő mércét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák