Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz gogabigo #17 üzenetére

    nem tudom megérteni a Samsungot, miért nem tud az SIII mellett más telefonokat is ICS-el kidobni+ még egy kicsi RAM-mal ezen az áron még lehet meg is venném ,nem kéne mindent elsietniük

    Hát igen, nekem olyan LG+android 2.2 érzésem van mostanában a Samsungnál. Akkoriban is mindig ez volt a sláger. Most viszont úgy látom fordult a kocka. Az LG-nek valahogy jobban akaródzik az ICS az új telókkal, még ha azok nem is csúcshardverek. (L széria...)

    Egyébként pedig nekem nagyon is tetszik ez a teló. Akkora mint a Black-em, és 2 magos. Sláger teló lehetne ha jól beáraznák, és bevennék a magyar szolgáltatók a készleteikbe.
    Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, hogy középkategóriás. Akkor a jelenlegi paletta (meg ugye a Black-em is) csak belépő szintű ha jól gondolom. Holott a ma létező HD játékok 90%-a akadás nélkül megy egy Cortex A8 1Ghz-en is, és teljesen gyors a hétköznapi használat során is. Meg sem merem kérdezni, hogy pl. egy Galaxy Y, vagy mini melyik kategória, mert az az én telefonom alatt van 5 osztállyal. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák