Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Burt1793 #38120 üzenetére

    ez emberfüggő, de tényleg. vedd a zárolt képernyő hátterét homogén feketére, majd menj be egy sötét helyiségbe, és mozgasd a telefon kijelzőjét fel-alá. "szaggatott" képeket fogsz látni az óra betűinél, ha viszont felveszed a fényerőt maxra, akkor folyamatosát. ez a pwm. az emberek nagyobbik része viszont nem érzékeny rá, észre sem veszi. ha nem tudod, mit kell nézni, nem látod. én tudom, és látom is alacsony fényerőnél, de nem annyira vészes. mondom, ez inkább monitoron gond, mert az előtt sokat ülsz.

    miattam amúgy nyugodtan kipróbálhat másik S7-et is, de ezek ilyenek. asszonynak A5-je van, az is ilyen. az S8 és S9 is, mindkettőt néztem.

    olcsóság? lehet, bár ennyi generáció után már kétlem, hogy pont az a "2 dollár" kategória számítana, főleg az iPhone X-nél. ha könnyen megoldanák és csak pénz kérdése lenne, akkor az iPhone tuti nem PWM-es panelt kapott volna.

    szerintem inkább a fogyasztás. mert míg egy asztali kijelzőnél az szinte mindegy, képzeld el, hogy azt mondanák, hogy nincs PWM, de 6-7 óra SOT helyett kapsz 4-5 órát. nincs az a gyártó, aki ezt bevállalja kb minden tizedik-huszadik ember miatt.

Új hozzászólás Aktív témák