Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majestic

    őstag

    válasz spider80 #7050 üzenetére

    Nagyon nehéz pontosan konkretizálni, hogy miben szarabb az egyik, miben a másik. Nekem egy olyan telefon kellene, ami a kettőnek az ötvözete... Az Androidból azok a lehetőségek, amik nincsenek meg az IOS-ben: pl. hogy simán le lehet tőlteni progikat, filmeket, zenét. Hogy OTG-n keresztűl bővíthetem a telefont és mindent rá tudok rakni, bármit magammal tudok vinni. Hülyeségnek tünhet, de pl. műholdakat vagy a GSM cellákat is le tudom ellenőrizni (ez mind tiltva van az IOS-en). Van Equalizer, pulzusmérő, LED jelzőfény, lehet a nemfogadott hívásokat hangjelzésekkel ismételtetni (ezek apró pici dolgog, de nagyon megkönnyítik az ember életét) stb. stb. Nagyon sok ilyen van.

    Az IOS-re viszont minden progi profibb, ami van rá, az a legjobb. Az opprendszere maximálisan optimalizálva van. Hogy lehet az, hogy a Samsung procijának 20 magja kisebb teljesítményű mint az IOS két magos procija? Viszont teljesen zárt, szinte 0 a testreszabása és olyan apró pici dolgokra éveket kell várni, mint pl. a fentről lehúzható gyorsgombok (BT, adatforgalom és kismillió más kicsi azonnali kapcsológombocska). Más: pl. itt van a CarPlay és az Android Auto. Az egyik profin működik, a másik meg se nyikkan... Atomstabil a rendszer, a support nagyon profi és gyors. A telefon maga nem a legdizájnosabb (nekem a Samsung sokkal jobban tetszik) de olyan minőségi atombiztos, hogy semmire sem cserélném le.

    Ja és egy NAGYON FONTOS, AMI AZ IOS-felé húz: a különböző készüléket teljes integrációja: pl. csöng a telefon a nappaliban én meg iPadezek a hálóban.... Fel tudom venni a hívást az iPaden, üzenetet tudok küldeni rajta, az összes munkám azonnal szinkronizálódik, a fotózott képek azonal megjelenik a másik készüléken, a letőltött progik úgyszintén... Ezek nagyon fontos dolgok szerintem...

    Szóval a két telefont és az opprenszert ha egybeolvasztanák, az lenne a világ legjobb telefonja a legjobb szoftverrel...

    [ Szerkesztve ]

    Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

Új hozzászólás Aktív témák