Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arcos Harcos

    újonc

    válasz jacis #31842 üzenetére

    Májusban vettem a vodától és mostanra a kezdőképernyőn található fehér részek bizony 'beégtek', mint pl. a google keresősáv valamint a viber ikonját is ki bírom venni. Ja a billentyűzet sziluettjét szintén. A fenti állapotjelző sáv is látszik fehér alapon az világosabb.. ott világítanak a pixelek a legkevesebbet, a legkevésbé ott fáradtak be a pixelek.. ha letöltök egy képet ami fehér (google pictures: 'white'..), teljes képernyőre rakom és gyönyörűen ki bírom venni mi történt a kijelzőpanellal úgy 9 - 10 honap alatt. Felül az állapotjelző sáv 'helyén' egy fehér sáv látható, a billentyűzet halványan, viber ikon nagyon durván, plusz a kijelző közepén a google keresősáv.

    Laptop helyett is ezt a telót használom, napi szinten irdatlan kijelzőidőt belepakolok, általában auto fényerőn, habár néha felülírom és felhúzom maxra auton. Ami ugye világosabb mint a manual üzemmód max fényereje. Kb 2 hónapja a kijelző időkorlátját 5 percre állítottam ami valószínűleg így hogy sokszor letétel után le sem zártam kár volt. A telefon azért figyelmeztethetne, hogy AMOLED panel lévén nem feltétlenül fogod tudni úgy használni a készüléket , ahogyan szeretnéd, ha el akarod kerülni ezt a komolyan mondom ocsmány és részben kiábrándító jelenséget. Nagy feketepont a Samunak ezért a sunnyogásszerű AMOLED-propagandáért.

    Garanciálisan ha kicserélik a kijelzőt gondolom bukom a vízállóságot. Biztosítva is van a teló szóval lehet, hogy megvárom amíg véletlen összetöröm egy elejtés folytán és 25 ropiért kapok egy újat.

    Ez a biztonsági mentés viszont problematikus sźamomra, a gyári funkció nekem semmit nem csinál.

    Összegzés: csak ajánlani tudom a telót, imádom, de most, amikor ezt észrevettem (egy ideje mar figyelfettem a foltokat fehér háttérnél pl. Google, de csak most néztem meg konkrétan), azért bevallom kicsit kiakadtam.. többre számít az ember amikor ebből az árszegmensből választ magának készüléket. Meg őszintén egyébként is..

Új hozzászólás Aktív témák