Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz bandi0000 #10286 üzenetére

    Hát, elég zavaró lehet. Én megpróbálnék egy cserét.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • sgeza

    veterán

    válasz bandi0000 #10286 üzenetére

    Nekem ugyanez volt, és cserélték (mármint a kijelzőt), bár mostanában nem nagyon akarják. Hogy igaz-e vagy nem, azt nem tudom, de állítólag a Samsung kijelentette, hogy nem cseréli gariban, mert nem befolyásolja a működését. Vicces egy 200k-s telefonnál. Mintha rendelnék egy autót fehér színben, és a hátsó harmada rózsaszín lenne. Persze annak a működését sem befolyásolná...

    Én simán visszavinném, és nem hagynám annyiban. Ha még 3 napon belül vagy, akkor kérj cserét, de mindenképp legyen mindennek nyoma, vetess fel valamiféle jegyzőkönyvet, hogy legyen dátumod, hogy te még 3 napon belül bevitted, és követeld a cserét. Ne hagyd annyiban, ki kell cserélniük! Ez egy vicc, amilyen némelyik készülék kijelzője. Ha nem akarják, akkor legyél erőszakosabb, és vidd tovább az ügyet, pl. vedd fel a kapcsolatot a Samsunggal! Nem hivatkozhatnak ilyenre, hogy nem befolyásolja a működést. Hogyne befolyásolná, mikor ez egy kijelző. Ha fekete-fehér lenne, akkor sem befolyásolná??? Számomra ez a hozzáállás és minőségi probléma felháborító főként annak fényében, hogy ez elvileg a legjobb telefon a piacon, de mindenképp a Samsung csúcstelefonja.

    U.i.: online rendelésnél még könnyebb a helyzet, mert simán visszaküldheted, hogy nem kell mégsem, mert nem az, amit vártál (azt hiszem indokolni sem kell). Ilyenkor nem tudom, hogy most 8 vagy 14 nap áll-e rendelkezésedre, de hajlamosak megvezetni a vásárlót a boltokban, mert nyilván nekik nem kényelmes az, ha visszaküldesz valamit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák