Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizmand

    aktív tag

    Sziasztok
    Olyan problémám lenne, hogy szinte egyik napról a másikra elkezdett gyorsabban merülni a telefonom. Kb. 2-3 hete kezdődött, arra emlékszem, hogy aznap délután több alkalmazás is frissült. Azóta teljesen újra raktam a telefont gyári visszaállítással és manuálisan "laktam be újra".
    Nyilván az első gondolata az az embernek, hogy az akksi kezd gyengülni a telefonban, viszonyítás képpen, 2 héttel ezelőttig rendszeresen megvoltak kb. a 4 órás SOT-ok, most meg 3 körül alakul. (a felhasználási szokások ugyanazok) Éjszaka eddig talán 2%-ot merült, most meg 6-8%-ot.

    Eddig semmi probléma nem volt az üzemidővel (nyilván egy S6-hoz mérten), több mint 2 éve használom, soha nem merítettem 20%-alá és nem is használtam gyorstöltést sem, tehát vigyáztam az akksira. Ezért nem goondolnám, hogy az akkumulátorban keresendő a hiba, nyilván nem egy új akksi, de nem folyamatosan csökkent a teljesítmény, hanem tényleg egyik pillanatrol a másikra. Vagy így is tud jelentkezni az akksi gyengülése? :F

    A másik, hogy ha éjszakára repülőgép módba rakom a telefont, akkor megint csak pár %-ot merül, így arra gondolnék, hogy valami a háttérben folyamatosan használja a telefont. Hogyan tudnám kideríteni mi lehet az a dolog? :F
    Vagy ti mire gondolnátok?
    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák