Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bar1

    aktív tag

    válasz flash- #735 üzenetére

    Megnéztem élőben a készüléket, azzal kezdem, hogy én a fém telefonokat szeretem, ezért nálam nem jönne szóba az S5, de most ettől vonatkoztassunk el. A képek alapján a fehér szebbnek hat, a hátlap elég rondának tűnik, kivéve a kéket, de ott az előlap sajnos nem követi a hátlap színét, fekete, nem kék (így spóroltak, nem szeretem ezt a trendet, egyre több gyártó alkalmazza ezt a megoldást).
    Élőben a fehéret láttam, egész jó benyomást tett rám, a szögletesebb forma férfiasabb, mint az S4 és a káva sem olyan vastag, mint ahogy a fotók sugallták, pozitív csalódás volt, a hátlap se annyira rossz ebben a színben, de elegánsabb lett volna a Note 3 bőrhatású hátlapja. Az oldalsó csík viszont tényleg lehetett volna fém, ezen is látszik, hogy csak festett műanyag. A képernyő nagyon szép, élénk, kontrasztos, bár nem vagyok a túlszaturált, mesevilágra jellemzően színes AMOLED híve. A ház mérete az elfogadható határán van, ez még kezelhető egy kézzel és nem lapát. A Note 3 viszont már egyértelműen nagyobb, a szélessége miatt is már nehezen kezelhető, tehát nem alternatívája az S5-nek.

Új hozzászólás Aktív témák