Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz ak76 #97 üzenetére

    Dizájnilag nekem is tetszik az oldala, egy kolléganőmnek S4 minije van, formája alapján én simán elfogadnám. Hogy használat közben mennyire kopik, az más kérdés, és nem is tudom rá a választ. Majd figyelgetem a kollegináét. :D

    jozso1989: Annyira meglepődtem volna, ha mást írsz. :DDD A rendszer sebessége kiváló, nincsenek megakadások, folyamatosak az áttűnések, a lapozgatás, a programok megnyitása nagyon gyorsan történik. Nincs a rendszerrel semmi gond, csak az a Mali-400 nagyon ósdi már, játékokra csak korlátozottan alkalmas (a tabletemben is az van, RR3 nálam is akadozik sokszor).

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz ak76 #108 üzenetére

    Továbbra is azt mondom, hogy nem teljesen értem ezt a fémfetisizmust. Mitől jobb ha fém a keret? Volt fémkeretes telefonom, most műanyag (ráadásul még tokban is van), nekem speciel nettó mindegy, mert használat közben nem figyelem. Természetesen megértem azokat, akik szeretik a fém tapintását, de nem hiszem, hogy 100% lenne az arányuk.
    El tudom képzelni a Samu éves összesítő értekezletét, ahol jön az emberek, és azt mondja:
    -Főnök! Tök jók lettek az eladásaink, rekord meg minden, de pár emberke geek-fórumokon hiányolja az aluménijumot. Mi legyen?
    - LOL.

    :DDD

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák