Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz RECSKA #4687 üzenetére

    de most én erről tehetek?
    a one-t minden képen kle kell cserélnem, mivel sok a kidolgozási hibája.
    most vagy ismét one-t, vagy másik telefont választok.
    ha van lehetőségem, akkor miért nem próbáljam ki az s4-et?
    az is lehet, hogy marad....

    (#4688) Pastika!
    nekem volt...jó telefon, DE:
    kicsi kijelző, kicsi kijelző, kicsi kijelző.
    a zárt rendszerről és a megváltoztathatatlan külsőről ( felhasználói felület) már nem is beszélve.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • joey04

    titán

    válasz RECSKA #4687 üzenetére

    Én meg inkább bevezetném ezt a lehetőséget személyes vásárlásnál is. Elmondom miért: iOS-t használok. Amikor először a kezembe fogtam az iPhone-t eszembe nem jutott, hogy ezt fogom használni, mert nem tudtam elképzelni, hogy nekem olyan készülék kell, amivel nem lehet bt-n adatot küldeni, nincs lehetőség a memória bővítésére és nincs benne rádió. Aztán használat közben rádöbbentem, hogy marhára nincs ezekre szükségem. Most az olyan finomságok hiányoznának a rendszerből mint a fine scrubbing, a nagyítós szövegkijelölés, stb, stb. Megfelelnek-e a Play Store alkalmazásai számomra? Zavar-e 1-2 nap használat után a micro-lag? Mindezeket érdemes-e beáldoznom a nagyobb szabadságért? Az én felhasználási szokásimhoz elég-e az akksi? Meg tudok-e barátkozni a mindennapokban az amoled kijelzővel, meg úgy általában a nagyobb mérettel? Mind-mind olyan kérdés, amire egy pár perces/órás nyomkodás nem tud választ adni. 1 hetes használat után viszont már letisztulhatnak a dolgok. És azért 150k+ kiadásnál nem szívesen nyúl mellé az ember. De nem is merült fel a megszűnése ennek a lehetőségnek, sőt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák