Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Nexus 4 is baromi jól szólt, de ez túltesz rajta. Végre ismét van kimeneti teljesítmény. Bika a beépített erősítő. :C 16 Ohm-os fülesemet komoly szinten meghajtja. Aki esetleg kacérkodik jó fülessel, itt a legolcsóbb az IE8, én is itt vettem, korrektek: Supergamer
    Aki megveszi nem fog csalódni, azt garantálom. :N
    Aki nem szán ennyit erre, ott vannak a BrainwavzBrainwavz fülesek, azok is jók az alsóbb ár szegmensben, és van aki árulja az aprón.
    Én a
    B2
    M3
    M4

    Közül választanék, a zenei ízlésnek megfelelően. Mert B2-öt ne vegyen az, aki Snoop Dogg-ot hallgat pl. :DDD

    Azt hittem nem fogja megenni a 24bit,88,2kHz,3000kbit/s FLAC számaimat, de csak a gyári lejátszó mondta hogy nem megfelelő a formátum. A Neutron tette a dolgát. :)

    Egyelőre a "csilingelő" magasakat hiányolom ha nagyon szőrözni akarok, de a dinamika és a részletesség az pazar, tér rendben van. Kernel szinten ebből még több is kihozható lesz remélhetőleg. Jó alap. :K (Ismét) jó melót végzett a Samu. A zenei oldalát nem a péntek délutáni műszak dobta össze kapkodva. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák