Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz olaszos33 #30061 üzenetére

    Az enyém 2013.06-i gyártású kütyü, gar nem volt.
    Igaz Knoxos, mert rootolva van.
    Mennyi az annyi amennyiért kapod ?
    Sok itt vásárlót nem is értek. Garral akar telefont venni lehetőleg tökéletes állapotút nem piszkáltat és nagyon olcsón, lehetőleg áfás ár nélkül és ár alatt.
    Ilyenkor egy nagyon jó tanács van ! BOLT, IRÁNY A BOLT, ja de nehogy GSM bolt legyen mert az nem bolt.
    Ajjjjjj néha sírok már a fájdalomtól ezek a dolgok miatt.
    Csak úgy megjegyzem egy LG Optimus 4X révén a 3. telefon volt a nyerő, mindegyik közvetlen LG magyarországtól jött ide hozzám és kijelző hibás volt. Igaz cserélték is, de 1 éven belül úgyis túladtam rajta.
    Jó a gyári gar, de nem minden áron.
    Hozzáteszem, hogy ügyesen is lehet vásárolni.

    Antutut nyomj rajta, teszteld le. Én is így tettem, nem bántam meg. Gar nélkül.
    :R

    Szatura: Hány telefonod ment tönkre mielőtt eladtad volna ? Valami statisztikát azért csinálhatna valaki.
    Nekem azért rengeteg telefonom volt, és érdekes hogy amin túladtam azok sem szóltak, hogy baj lenne.
    Garancia azoknak fontos, akik 2-3 évre vásárolnak telefont, és agyongyötrik.
    Ha valaki nem bántja, szabályosan használja akkor elég kicsi az esély az elromlásra.

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák