Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Sokáig szemeztem az S22-vel, de végül kicsúsztam az előrendelési akcióból, és teljes áron már nem tűnt olyan vonzónak...
    Viszont lehet, hogy ez égi jel volt, mert most a hivatalos weblapon a Samsung Unpacked promóció keretében készülékbeszámítás esetén Z Flip 3-ra extra 100.000 Ft, Z Fold 3-ra extra 150.000 Ft kedvezményt adnak, így kombinálva a 10%-os Samsung ajánlói kedvezménnyel a 128 GB-os Z Flip 214.990, a 256 GB-os Z Fold 389.990 Ft-ért elhozható, teljeskörű gyártói garanciával, plusz 1 év kijelző csere garanciával! Szerintem ez így elég jó ajánlat, ha elsődleges telefonnak használnék Android-ot beruháztam volna a Fold-ra, de mivel csak második készülék lesz, így maradtam a Flip-nél, ha TMX is visszautalja a beígért 25 ropit apám régi Motorola G6-jáért, akkor gyakorlatilag 190.000-ért sikerült elhozni a Z Flip 3-at...ilyen pofás akciókat korábban csak Amerikában láttam, jó, hogy már itthon is van ilyenekre lehetőség.
    Mondjuk azzal kicsit beszoptam, hogy az online exclusive matt fehér-fekete (panda) színt kértem, mert így 6 hetet írnak a szállítási időre...

Új hozzászólás Aktív témák