Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs8r

    csendes tag

    válasz pècsimunkás #432 üzenetére

    Még mindig azt mondhatom csak, hogy jó. :)
    Üzemidő nagyban függ a használattól. Pl. Tegnap sokat voltam szabadban, változó ink gyenge térerő mellett budsot 2x merítettem (chromeon rádióval), akkor ezt adta 100-30%‐on:

    Egy másik amikor sokat voltam otthon wifin nagyrészt:

    Kamera nekem bejön, de bizti van nála jobb. Példák (sima, tele, tele30x): [kép] [kép] [kép] [esr lens protector van rajt]
    Melegedést nem tapasztaltam, de nem is használok olyat ami nagyon terhelné. Pubg-t próbáltam, hamar rájöttem h már full béna vagyok hozzá, de az se melegítette(gyári grafika beállítások, magas fps). Biztos be lehet neki fűteni, de nekem még nem sikerült. Kamera ha használva van, akkor azért fogyaszt, de melegedést (tokon keresztül) ott se tapasztaltam.
    Éjszakai merülés nálam: tegnap este rátöltöttem 54% nál hagytam 22:45-kor reggel 7-kor 51 %. De én nem kapcsolgatok semmit (wifi mobilnet stb mindig benyomva), egyedül ütemezett sötét mód van rajt ami kíméli picit.
    Budsnál néha előfordul, h az egyik késleltetve kezd szólni eddig ez volt a legnagyobb gondom, de ez talán 2x fordult elő.
    Összeségében nem bántam meg, az s7 active után ég és föld, persze ha lett vna active biztos azt választom ebből is, mert ez a tougharmor tok picit vaskos.. de olyan valszin már sose lesz S szériából :)

Új hozzászólás Aktív témák