Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellas

    tag

    Én is beszálltam. A teszt lehúzta nagyon a telefont, és igaz is az írás pillanatában azon az áron, de így április-májusra már elég jó lett az ár/érték aránya.
    Gyakorlatilag ez az egyetlen ma, újonnan kapható telefon 200 alatt, ami megfelel ezeknek mind: normális fotós és videós képességek, zoomlencse, OIS (Xiaomi Mi8-asomnál láttam hogy mennyire fontos videónál, mások videóival összehasonlítva, ami akár újabb/drágább telefon is, de optikai képstabilizálás nélkül), többéves támogatás, Gorilla Glass Victus. Kár, hogy az akksi a kategóriában az egyik legrosszabb (állítólag.. majd látom), és nincs töltő, de még egy nyamvadt szilikontok se a dobozban, dehát ez van, itt most ez a kompromisszum.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    válasz szucstom #960 üzenetére

    más kérdés lenne, hogy érdemes-e S20FE-ről váltani. De ha újonnan veszed, és nem számít az árkülönbség, akkor szerintem inkább az újabb S21FE: 5G, majdnem 2 évvel tovább kap frissítést, kicsit gyorsabb, kicsit jobb kamera, sokkal erősebb Gorilla Glass.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    válasz DrKapocs #985 üzenetére

    Szia!

    Nekem kizárólag a fotós és videós képességek miatt megérte. Az A52s-é is brutál jó, és ritka (vagy szerintem kb egyedülálló), hogy ennyiért van OIS, de azért az S21FE magasabb szint. Egy árszinten belül én mindig a lehető legjobb kamerára törekszem.
    Ha ezt nem nézném (nekem nem csak hobbifotózás miatt kell, de azért nem is profi fotós vagyok), teljesen jó lett volna az A52s, vagy akár egy 100 ezer körüli Xiaomi (az inkább azért nem, mert azok általában annyiért nem vízállóak).
    A Realme GT2-t én is néztem, végül a vízállóság hiánya döntött a Samsung mellett (és hogy még nem volt olyan sok kamerateszt, de a gsmarenán ahogy összehasonlítottam, elég jó kamerának tűnik az). Meg annyira új telefon, hogy féltem, hogy beesik az ára pár hónapon belül annak is, ennyire újonnan kiadott telókat nem szeretek még venni, inkább fél évvel később, jobb áron.
    S21-hez képest az S21FE sokkal olcsóbb, és szinte ugyanolyan (kamerában tesztek alapján kicsit jobb is, bár a való életben szerintem nem észrevehető). Szintetikus tesztekben minimálisan az S21 pontszáma alatt van, de én nem játszom telefonon. És az S21FE újabb, tovább kap frissítést elvileg, és picit nagyobb, de még pont jó a mérete (pont ugyanakkora mint az Mi 8-am volt, az meg szerintem ideális méret még).
    Bugokkal én még nem találkoztam, illetve páran írták a rossz akksiidőt, ezt egyelőre én nem tapasztaltam. De még csak pár napja használom, de elégedett vagyok. Az miui kicsit talán jobban testreszabhatóbb volt, de itt is végül megoldottam mindent, így vagy úgy.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    válasz bollokcs80 #991 üzenetére

    Jó a legolcsóbb TA800EBE, én azt vettem, megy a szupergyors töltés.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

Új hozzászólás Aktív témák