Új hozzászólás Aktív témák

  • májkimiki

    őstag

    válasz batai15 #4992 üzenetére

    Nekem az a gyanúm, hogy az autóm töltőpadja "kúrt el" valamit. Vagy én. Fél évvel az autó előtt meg volt a teló. Nulla hibával, BT-al összelökve az autó kihangosítójával. Kifogástalan működés. Majd megjött az új autó, gyári szilikon tokban. Kihasználva a vezeték nélküli töltést, oda raktam egy-egy hosszú út során. Nem foglalkoztam a töltés állapotával.
    Egyszer egy tankolásnál kikaptam a helyéről, le akartam fotózni a trip computert, hogy összehasonlítsam majd utólag a tényleges tankolással.
    Utána kezdődtek a saját egyéni hibáim, amire itt senki sem adott. Még csak hasonló tapasztalatot sem.
    A kórtörténet a következő. Random elkezdett restartolni a teló, hétvégére általában cca.: 24-48 órára "zombi" állapotba helyezte magát. Majd kb. minden kedden elékezdte felvenni a töltést.
    Nos ez a zombi állapot talán megszűnt és az utóbbi kisebb frissítéssel talán a restartolás is.
    Nagyjából márcuis óta nem trudom, merem használni a telómat SIM kártyával, mert instabil. Gariba sem tudom leadni, mert nem tudok éppen akkor olyan állapotot bemutatni, ami ok lenne a gariba vételnek.
    Ellenben itt szívom a faszt és figyelgetem, hogy mikor restartol.
    Nagyjából ennyi.
    Ilyen hiba leírást itt senki más nem tett közzé.

Új hozzászólás Aktív témák