Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robbi5

    csendes tag

    Sziasztok, S21 vásárlás előtt állok viszont szeretném megkérdezni még előtte, hogy mik a típushibák egy teljesen updatelt szoftver mellett (egyből a legfrissebet felraknám).
    Amit olvastam a neten, illetve itt a fórumon az utolso 200 hozzaszolasnal kb: térerő és melegedés.
    Térerőre azt mondta a Samsung, hogy ha 4g-re állítanám, nem keresné az 5g-t, ezáltal nem lenne leszakadozás és még akksinak is jót tenne. Ha ez igaz akkor nyugodt szívvel teszem mert itt Budapesten kb tökéletes a 4g.
    Melegedés még legfrisseb szoftvernél is fennal kamera, netezes, filmezés mellett vagy ez csak kicsit túl l van reagálva? Végig tokban hordanám amúgy, gondolom úgy nem érezném, ha lenne, max ha nagyon extrém.
    Akksi idő az kb 5-6 óra képernyőidő átlagosan megvan? 1 ev utan talán lan átlag 5 órára leesik?! (mik a tapasztalatoo fél év után?)

    Amúgy valasztasom oka : a kompakt méret, iphone 13-l kb ugyanolyan jó (eleg reszletes videot neztem errol, minden fenyviszonyban modban), hanem jobb neha kamerában és sebességben, meg hát samsung androidnal szerintem eleg jo szoftverben hosszu tavon

    Gondolom amint tudok teljes képernyős üvegfóliát rakjak rá, alapból sima karcalló van rajta, uvegfóliara?! Samu azt mondta elvileg azzal nem annyira jó már az ujjlenyomatfeloldás.

    Tokkal kapcsolatban mik a javaslatok ami letisztult, de mégis ütésálló főleg peremeknel véd, mert a hátulja úgyis műanyag? Vagy a mediaba kaphato szilikon tok megfelelő?
    https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_case-and-pro-premium-szilikon-tok-samsung-s21-fekete-1344003.html
    Nilkint árulnak ak meg hasonló onlo aron tartóval együtt, de nekem az inkább tűnik ridegnek, keménynek mintsem védi főleg eg széleken.
    Lehet olyan tok ami rontja a kamerát, mármint nem enged be annyi fényt? Ugyanez a kérdésem arra ha vennék kamera lencse uvegfóliara?) illetve, hogy érdemes-e venni rá vagy csaknem esik úgy..?

    Köszönöm előre is a segítséget.

    Robi

  • robbi5

    csendes tag

    Kiegészítve az előző hsz-m : olvasva a samsung forumot (kulfoldi es magyar hsz-k egyaránt) akksit érte a legnagyobb kritika, hogy nagyon gyorsan merül. Hogy érzitek? Vagy ez már ar szoftveresen javitva lett?

  • robbi5

    csendes tag

    Sziasztok, köszönöm a válaszokat.
    Összefoglalva továbbra is 6-6.2col kozott a pixel, zenfone, i13 es s21 van kb, ami "flagship", de mindenhol van kompromisszum. Pixel kb hivatalos forrasbol nem lehet majd a 6-t beszerezni (az mar 6.4 raadasul), zenfone-nál a kamerát nem írták annyira jónak. Iphonenal nálam kiesne a torrentezes :D (sok sorozat film ami nincs netflixen es utana kenyelmesen streamelve tv-re), meg azert a 120hzt kiprobalnam. plusz 55 ezerrel drágább.
    S21nel pedig ha jol ertem az akksi kérdés a legdurvább. De ha átlag 5 óra kijelzőidő megvan akkor az részemről teljesen jó lesz.
    Úgyhogy beadom a derekam az s21-re.
    Ráadásul tegyük fel jobb lesz a kamera, sebesség az s22ben viszont kb fel ev mire hozzá lehet jutni, plusz 50 ezer induló ár a mostani s21 akcióhoz kepest. Illetve ha már akksi :-300mah, oke picit kisebb kijelző, de nem ennyire, meg a procit se hiszem hogy jobban tudjak ennyivel optimazilalni, de ne legyen igazam. szóval nem látom a nagy csodát, hogy jobb lenne majd s22-ben az akksi. Majd s23-ban visszahozzák innovacióként a 4000mah-t :D :D.

  • robbi5

    csendes tag

    válasz csorbajeno #4072 üzenetére

    Igen, arra probalok lecsapni, még most délután.
    Ugyanitt nagyon olcsón eladó lesz ha megveszem a telót pár órán belül, egy buds live, ha valakit érdekelne :D (adják hozzá).

  • robbi5

    csendes tag

    válasz PACSA75 #4081 üzenetére

    Közben megvettem az s21t, nekem nagyon beton. Az iPhone összehasonlításhoz meg annyit hogy én iPhone 13vs 21nel nem láttam nagy különbséget iPhone javára , inkább éppen miben mi jobb. Akkoriban vszeg icipicit jobb a 13 tesztek alapján, kamera a színeknek relatív. De ez a 120hz nagyon király.
    Na majd bő 1 hét múlva írok lehet egy rövidet hogy mennyire jött be a váltás p30rol.

Új hozzászólás Aktív témák