Új hozzászólás Aktív témák

  • rbertkrl

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem tudom nálatok mi a helyzet a térerővel(telekom, sima S21), látom, hogy már voltak panaszok rá, de nálam kritikán aluli sajnos. Nagyon nagyon szerettem volna ezt a telefont, de sem a kamera, sem a többi nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. De ami a legrosszabb az S10 után, az a kamera minősége, illetve az, hogy ahol nekem eddig 4G volt, ott most 2G van. Dupla simmel nincs semmi változás SOT-ban, illetve gyors a cucc, meg a 120 hz is nagyon durva. De így kiadni egy telefont szerintem borzasztóan felelőtlen húzás. A promoban szereplő dolgokra sem válaszoltak még mindig, pedig csütörtökön adtam be a kérelmet és egy 300k-s cuccról van szó. Nagyon nagyon csalódott vagyok, sajnos ennek a 14 napos elállás lesz a vége, bármennyire nem szeretném, de semmi sem olyan, mint amilyennek lennie kéne. A műanyag hátlapba beletörődik az ember, meg abba is, hogy drágább. De hogy funkcióiban gyengébb, az sajnos kritikán aluli.

    Kinek vannak még hasonló tapasztalatai? Azért kérdezem, mert ha érdemes, akkor szervízbe viszem, csak mindenképpen szeretnék a végére járni az ügynek.

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

Új hozzászólás Aktív témák