Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tj_brian

    csendes tag

    Sziasztok!

    Eddigi 10 év iPhone használat után úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Galaxy S10e-t. Több forgalmazó kínálatát végig nézve elég nagy különbségek tapasztalhatók a különböző forgalmazók árai között.
    190-en egynéhány ezertől 258-ig.

    Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy van-e bármiféle különbség a 195e forintos és a Samsung store-ban árult 258e forintos között? Néhány gsm bolt kínálatában 1 év garancia van, néhányéban 2 év garancia. Eddig még nem volt Samsung telefonom és szeretnék tisztán látni. Gondolok ilyenre például hogy valamiféle külföldi beszerzés és nem tudom a garanciát érvényesíteni, vagy csak a telefont adják tartozékok nélkül, stb.
    Néhány helyen látni ilyen hogy 1 év gsm bolti garancia, másutt 2 év gyári garancia (bár inkább a drágább ársávban van). Nem igazán tudom össze rakni a képet, hogy miért van ilyen nagyon eltérés közöttük árban.

    IPhone esetében mindegy volt honnan származik, aktiválástól 1 év gari volt rá. Lehet hogy Samsungnál is így vagy hasonlóan van, viszont mivel még nem volt ezzel kapcsolatban tapasztalatom ezért nem tudom.

    Remélem tudtok segíteni, köszönettel: tjbrian

    üdv, tj_brian

Új hozzászólás Aktív témák