Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz trebrona #8004 üzenetére

    Köszi!
    Elkezdtem beüzemelni, biztosan lesz majd jó pár kérdésem, elsőként ezek:
    1. A hívás hangjához tudtam egyedi hangot beállítani, de az értesítés hangjánál nem találtam ilyen opciót; ott tényleg csak a gyáriak közül lehet választani?
    2. Az A3-on és a tableten is (mindkettőn Android7 fut) a naptár-értesítés úgy néz ki, hogy felugrik, aztán vagy megnézem vagy ha megnyomom a home gombot eltűnik, de az értesítési sávban ott marad. Ez így nekem tökéletes, mert ha valamivel épp nem tudok/akarok foglalkozni, akkor később még mindig szem előtt van "odafent". Itt viszont a képembe tol egy teljes képernyős értesítést amivel kb. semmit nem tudok csinálni csak bezárni; ez így nagyon nem kóser, hogy tudnám visszaszerezni a jól bevált módszert?
    3. Azt írja a "témaindító írás", hogy "A feloldásra ott a dupla koppos ébresztés, ami a 2D arcfelismeréssel kombinálva még mindig a leggyorsabb és legkényelmesebb megoldásnak tűnik."; az ujjlenyomatolvasója patent, de nekem kényelmetlenül magasan van, ezt a duplakoppos ébresztést viszont nem találom, merre van?
    4. A Bixby gomb használatához tényleg külön Bixby fiók regisztrálása szükséges? Egy gomb használatához?? :Y
    5. Töltő kérdés: ha már tudja a Qi-t vennék egy töltőt (ha a füleshez is jó lenne (nem feltétlenül egy időben), az plusz pont), de sosem volt ilyenem, nem tudom mire kell figyelni. Gugli szerint van millió fajta, különböző küllemmel, teljesítménnyel stb. stb., de néhány kivételtől eltekintve nekem kb. mindegyik "kínainak" tűnik; tudnátok ajánlani egyet/támpontot adni, hogy merre induljak el?

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák