Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levente

    aktív tag

    válasz axlfsi #25326 üzenetére

    Dr. Ketan neve kb. garancia a minőségre. :K

    Igen, nálam Ditto N3 V3 megy és rendben van, semmi szívás nem volt, csak a tweak-jeim.

    Illetve egyetlen, a Google Text to Speech meg se mukkant, de ez másnál is előfordult.
    Visszaraktam az előző verzióját mentésből, aztán kénytelen voltam a net elérését blokkolni, mert azonnal frissítette magát és meg se mukkant újra... :W
    Sajna, csak a női UK angol megy, én a férfit szerettem, de már elvagyok evvel is.

    A Phoenix-re anno szóltam, hogy rizikósnak látom és sajna bejött. Én fel se raktam volna.
    Maga a 4.3 egy kis odafigyelést igényel, de semmi komolyabb gond nincs, amíg a kedves telepítők ELOLVASSÁK a leírást, amit odakanyarít a ROM készítője, nem véletlenül. :K
    Nem sok, de néhány 4.3 ROM volt nálam, nulla problémával...
    Az mondjuk beszédes, melyik ROM nem jön be/akadozik sokaknak. :P

    Xposed telepítő topic

    (#25322) Dr V!

    Modem cserét próbáltál?

    Hurricane modem changer

    [4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

  • Parallaxis

    addikt

    válasz axlfsi #25326 üzenetére

    Azert egy picit pontositanek; ezt nem a Samu "adja", hanem ez(ek) tobbynire, melyekrol itt beszelunk, tapasztalatcserelunk, azok fozott ROM-ok...

    DE a Samu adja, az mk4-es sajna még nem stabil.

    Komolyabb grafikai terhelésre bizony eldobja az agyát és újraindul. vagy kidermed, függetlenül, hogy gyári stock root nélküli, vagy főzött megoldás van a készüléken. Mielőtt valaki bedobná, hogy haldoklik az eMMC-m, a visszarakott DME6 hibátlanul teszi a dolgát.

    --

    A Note 3-as böngészőtől sírni tudnék egyébként, mi a frásznak kellett ennyire kiherélni a gyári böngészőt??

Új hozzászólás Aktív témák