Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz fogtunder #647 üzenetére

    a készülékek eladása nem hoz hasznot, az azért van, mert igény van rá fogyasztói oldalról és még mindig így a legkönnyebb a hűségnyilatkozatot aláiratni az ügyféllel.

    Erről jut eszembe, nemrégen kerestek a Telenortól, mert ost jár le a 2 éves hűségszerződésem velük. 2 éve Nexus 5-öt vettem tőlük, de csak azért, mert egyrészt jó áron adták (akkor már kifutó model volt), másrészt - lévén Nexus - az mindenhol független. Azóta is csak független telefonokat veszek, átlagosan félévente (bár most az elmúlt félévben a mostani már a harmadik telefonom). Mikor elmondtam az operátornak, hogy na de a mostani előfizum tejesen kielégíti az igényeimet, és nem akarok függő készüléket vásárolni, akkor először nem értette, hogy mi bajom, próbált győzködni, hogy de milyen jó lesz nekem, aztán amikor közöltem, hogy most vettem új, független készüléket, akkor nyelt egy nagyot és letette. ;]

    És amúgy tényleg nem éri meg már szolgáltatótól készüléket vásárolni, mert sokszor olcsóbb függetlenül megvenni, és még csak nem is a sufnigsm-es árakra értem. Csak persze szolgáltatónál lehetőség van részletfizetésre, és sajnos sokan rákényszerülnek arra. Az már más kérdés, hogy nem szabadna olyan használati eszközt vennie senkinek sem, aki nem tudja egybe kifizetni az árát (kivétel a kocsi).

    ***

Új hozzászólás Aktív témák