Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz kekedi #726 üzenetére

    Köszönöm, már megkedveltem a telefont egyébként, de ez a mobilnetes mizéria... Amikor próbáltam, hogy wifi, bt kinyom, és jó volt, még azt mondtam, ok, így el lehet vele lavírozni, de mikor az erdőben már így is megkergült teljesen, én meg a hegy tetején egy ordító négyhónapos kislánnyal próbálom a szaros túratérképen kibogarászni, merre van a hazafelé (ez egy laza vasárnapi séta volt egyébként, csak a hegyről egy út ment fel, és ugyanaz le, szóval jöhettünk ugyanarra körbe vissza), akkor azt mondtam, hogy eddig és netovább. Biztos valami hardveres, alaplapi gond, utánaolvasgatás után erre jutottam. Érdekes, hogy kijelzőcsere előtt nem volt ilyen, de én nem megyek verni az asztalt, mert úgyse tudok bizonyítani semmit.... Meg nem is biztos, hogy ott zakkant meg. Lényeg a lényeg, mire megkedveltem ezt a sz.rt, használhatatlanná vált számomra... Már az Iphone-okat is nézegettem, annyira elkeseredtem szoftverileg :D De végül arra jutottam, a legokosabb és legköltséghatékonyabb egy használt note 10 volna, és baromi nagy mázlim volt, mert azóta se láttam hirdetni olyat, amit megvennék, és ez tökéletes :) Egyedül az akksi hurka benne, de beújítottam egy vezeték nélkül töltőt, amikor csak úgy "ledobom" a cégnél, legyen haszna.

    Egyébként megnyugtatásul, mindenki jól van, a gyerek azért üvöltött, mert felkelt az alvásból, és biztos megszomjazott attól, hogy az anyja, aki kendőben hordozta, 1 órát gyalogolt az erdőben :D Mivel messze volt az otthon, asszony megszoptatta egy tuskón, onnan ügyesen elnézelődött hazáig :) Ez ám az offtopicoc offtopicja :D

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák