Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz SimonJanos #351 üzenetére

    Nem tökéletes de ennyi pénzért cerkás mobil szerintem teljesen jó
    Van pár nem tökéletes dolog benne de teljesen használható egyébként és sokkal jobb bármilyen lite telónál

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz SimonJanos #351 üzenetére

    Nagyon nagyon nagyon nehezen sikerül vele megbarátkoznom, sajnos tényleg megszerettem az s-pent, és egyébként sem tudom, mit vennék helyette, mert hányok már az egész telefonpiactól. Régen, amit papíron tudott egy jól optimalizált telefon, azt tudta is, hiába járt gyerekcipőben az android. Ezt hozta az előző telóm a Samu A6plus a középkategóriában, és bár nem volt gyors, stresszmentes volt. Ez a Note az első napokban képes volt kikészíteni, van, hogy hosszú másodpercekig próbálom feloldani ujjlenyomattal, közben bámulok bele a kamerába az arcfelismeréshez, és a vége az, hogy oldhatom fel 5 sikertelen próbálkozás után a minta berajzolásával, mert szarik az egészre. Ha türelmes ember vagy, ez nem lesz gond, engem kikészít.
    A másik, ami nem tetszik, hogy szerintem gyenge rádiókban, a wifi jó, de mobilnetre nagyon max 20mb-et mérek (ritkán), de volt, hogy 3-4et, ami szánalmas. Kétszer cseréltem az egyik simet, egyszer a másikat, kipróbáltam többféleképp, a térerő is ritkán van maxon a szabad ég alatt. Nem tudom, másoknak mi a tapasztalata ezzel, én most úgy néz ki, meg tudok ezzel békélni, de csinált érdekes dolgokat.. Sim cserék után most egyelőre a lassú mobilnetet leszámítva problémamentes ez a része, tegnap lenémultam egy telefonbeszélgetésben valakinek, de tudom, hogy az ő telefonja a végét járja, így amiatt nem kiáltok farkast, míg mással nem fordul elő.
    Sebességére nincs panaszom, fentebb taglalt elfordításos nehézségek és pár egyéb idegesítő kis szarságon már nem akadok fenn, megtanultam együttélni ezekkel, a legfájóbb jelenleg nekem ez a feloldási nehézség, néha még oda sincs fordulva az egész arcom a kamera elé, és már fel van oldva, máskor meg szarik rám, és nem, nem a fényviszonyok (de nappal szemben, még, ha nem is konkrétan úgy süt, hogy mögülem, szinte mindig esélytelen...). Az ujjlenyomatolvasó pedig híresen ipari hulladék, mint minden más telefonban, amiben ez a technológia van. Nem köpködném külön, ha arcra normálisan feloldana...
    Kétszer regisztráltam az egyik ujjam, az egyiknél rányomtam, a másiknál olyan lágyan értem hozzá, ahogy már érzékelt, így javultak az esélyek nálam, de amit írtam, az már mind így történt, előtte még rosszabb volt.
    A többi csak amolyan "akksi bírhatna többet" "ez lehetne így" "az lehetne úgy" dolog..

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák