Új hozzászólás Aktív témák

  • VivienR

    tag

    Hasonlóan vagyok én is vele. Közelíti a 1.5 évet, remekül teszi a dolgát, akkura sem panaszkodok. Tárhely bőven van benne, mert 512-es. Az előző S7 Edge-el közel 3 évet húztam, ezzel is szerintem elleszek még 1.5 évet biztosan. Max ha úgy érzem lehet csereltetek benne akksit. Remélhetőleg lesz rá lehetőség akkor is... Ahogy most látom, nem hiszem hogy addig lecserelném amíg érkeznek biztonsági frissítések.
    A kamerás megoldások nem izgatnak fel, ha fotózáshoz van megfelelő eszközparkom, de már az S7-ről is tudtam A3 méretben nyomtatni, persze nem kell közelről bámulni a képet... Kamerákat leszámítva meg oly kevésnek érzem az ujjításokat. 5G szintén felesleges számomra, ahol néha igazán kellene a net ott meg általában úgy sincs... :DDD Minden más általában előre le van töltve.
    Mellesleg meg úgy látom hiába a csúcs kategóriás proci, egyenlőre nincs sok értelmes dolog ami kihasználná. Max mellé raknak lassan 4K-s kijelzőt, aztán az haza is vágja a processzor energiatakarékosságát. :U

Új hozzászólás Aktív témák