Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telefonmágus

    senior tag

    válasz babosmiki #209 üzenetére

    Akku jól bírja

    Ez az itfit tartó nem tölti,ez csak ilyen szenzoros ,kinyitja ha odateszed

    Eddig kézben vittem,nem tettem zsebre nagyon

    Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

  • norbi93

    senior tag

    válasz babosmiki #209 üzenetére

    Én karácsony előtt vettem át, note 10+ 512 gb-t váltott. Akksija a note10-hez képest ég és föld, az ugyanakkora telep ellenére nagyjából kétszer annyi képernyőidőm van egy töltéssel. Egyrészt ezt a jóval energiatakarékosabb quallcomm processzor, másrészt a kisebb felbontású kijelzők számlájára írom.

    Ami jó:
    - a középső sávot használat közben egyáltalán nem látod, minden ezzel kapcsolatos hiszti csak hangulatkeltés.
    - Sok esetben jól jön a külső kijelző, amikor tele van a kezem sokkal kényelmesebb azon pötyögni, mint bármelyik másik telefonomon, jóval keskenyebb így nagyjából bárminél a piacon.
    - Böngészni sosem volt még ilyen jó androidon.
    - Játszani szintúgy.

    Ami rossz:
    - az appok nincsenek felkészítve erre a képarányra, így rengeteg helyen feleslegesen szellős a helykihasználás.
    - Az ujjlenyomatolvasó iszonyat béna helyre került, többszöri betanításra is kisebb a bejutási sikerráta, mint az amúgy szintén bénán működő ultrahangos ujjlenyomatolvasóval a note 10-ben.
    - tele van idegesítő bug-gal a rendszer. Hol a mobilinternet nem megy, hol az éjszakai mód ragad be nappal is(utóbbira van workaround). A csekély eladott darabszám miatt a samsung a látszatára sem ad, hogy foglalkozna vele szoftveresen. Eddig egy security patch jött meg, android 10 még a fasorban sincs.
    - nfc-s fizetésnél megbámulnak a kasszánál, nagyon.

    Összességében úgy érzem, ha a szoftvert kipofozná a samsung, egy nagyon jó telefon lehetne. Hardveresen egyáltalán nem érződik bétának, tisztességesen össze van rakva, minden illesztés és nyílómechanizmus tökéletes. Csakis amiatt van egy kicsit rossz szájízem, hogy ennyi pénzért ennél sokkal-sokkal jobb szoftveres támogatást vérnék.

Új hozzászólás Aktív témák