Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Virág et.

    senior tag

    válasz MxM19 #11115 üzenetére

    (#11115) MxM19
    "Tudnád linkelni a Tmobilos 2.3.3 as androidot?"
    Nincs mit linkelni. A szerviznek megvan, a Kies letölti magának, ha meg expert vagy és Odinnal próbálkozol, akkor úgysem azt fogod felrakni :).

    "Nekem ezek közül egy hibám sincs. (Blue kihangot nem próbáltam.És nem is fogom mivel nem használom de szerintem 100% hogy jó)"
    Hmm. Saját bevallásod szerint eddig nem ismerted ezeket a hibákat, tehát a két hozzászólás közötti 10 percben kideríttetted, hogy pontosan mit is takarnak ezek és még a telefonodat is letesztelted. Gratula.
    Már csak azt nem tudom, hogy ha van egy tökéletesen működő telefonod akor miért akarod piszkálni a oprendszerét.

    (#11116) nolika :
    Nem, nem az. Nekem akkor szokott nagyon merülni, ha GPS-t használok, de gondolom nálad nem erről van szó. Mondjuk lehet, hogy csak a kijelzés szar és az utolsó 25-20% energiával még egy nappig menni fog a telefon :)
    Ha új a készülék, akkor pár teljes feltöltés-teljes lemerülés ciklust csinálj végig, vagy kalibráld.
    A telefon egyébként átlagosan kb. 1-2,5 napot bír, használattól függően. (persze GPS-sel ki lehet nyírni pár óra alatt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák