Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz etsmark #9 üzenetére

    Én a képeknél pont a 3. képet nyitottam meg először.. majdnem leestem a székről úgy megijesztett :D ... az első gondoltatom meg az volt: A SZEMEM!

    hiszitek vagy sem, de tényleg ez volt :DDD

    Jó látni, hogy valamivel "követhetőbb" a modell számozás/logika a samsungnál mint pár évvel korábban.
    Bár nem teljesen értem ezt a rengeteg modell okot. Bár azt értem, hogy minden méretben minden teljesítményt (nagyjából) szeretne lefedni.. de... mindre minden évben új modell? Nem jó a tavalyi modell egy kategóriával lejjebb küldése és ára "leszállítva" ... persze, lehet ez így olcsóbb, sőt valószínű.. bár néha nincs látszólagos előrelépés specifikációban se. Bár igaz, akkor is megvan az embernek az "új" érzés, még ha előrelépés (jelentősen) nem is történt mondjuk. Átlag Józsi nem tudja mi van a telefonban, lehet nem is érdekli (esetleg azt tudja, a több memória jobb, így azt figyeli.. talán).

    Na jó, inkább nem megyek ebbe jobban bele, hosszúra nyúlna, a gazdasági-pszichológiai elemezgetés..

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák