Új hozzászólás Aktív témák

  • asimon

    tag

    Nagyjából egy hónapja váltottam A5-re, egyelőre nem bántam meg, pedig lenne mibe belekötni.
    Maga a külső, anyaghasználat, minőség szerintem teljesen rendben van. Nagyon tetszik, hogy ennyire vékony!
    Nexus 4-ről jövök, amit megjelenés után, bő 2 évig nyúztam, de már nem volt kedvem benne akkut cserélni, meg már untam is.
    Nexus 5-re nem akartam váltani, mert az se fiatal már, meg normális forrásból sem szerezhető be. Ezt meg most az előfizetéssel elég olcsón adták.
    Na a Nexushoz képest sebességre hát... elmegy, nem egy nagy eresztés!
    Tisztában voltam azzal is, hogy a 5.1.1-ről 4.4.4-re váltás sem lesz egy leányálom, a touchwizről nem is beszélve! De igazából 1-2 hét alatt már észre sem veszem, a touchwizt meg lecseréltem Novára.
    Azért eléggé várom az 5.0.2-őt, hogy végre megjelenjen ezen is, bár kicsit aggódom is, hogy javítani vagy rontani fog-e a sebességen! (LG tabletemen, bár csak ne jött volna, kategóriákkal lassabb lett!)
    A jack csati nekem pont jó helyen van alul, de ez igazából, megszokás, nézőpont kérdése!
    Az akkujával meg vagyok elégedve, hétvégén amikor kevesebbet használom, akkor simán végig bírja egy töltéssel szombat reggeltől vasárnap estig. Hétköznap pedig egy napot simán végig bír, nem kell aggódnom, hogy kora estére lemerül.
    Nfc van, de minek.
    A legnagyobb találmány az auto. fényerő korrekciózása felfelé-lefelé fix értékkel! Ez piszok jó benne!
    És a legidegesítőbb, hogy a kamerát nem lehet lenémítani! (csak ha rezgő vagy néma módba rakom a telefont, akkor nincs hangja a kamerának) Ez egy baromság, remélem lollipoppal ez javítva lesz.

Új hozzászólás Aktív témák