Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz no more #1278 üzenetére

    Legutobb meg azt mondtatok, hogy ezt s inditgassam ujra.. :)
    Na mindegy, engem annyira nem zavar, amig nem probalok meg hamis kepet kialakitani szerencsetlen keszulekrol. :)

    Everybody lies.

  • Bibic72

    tag

    válasz no more #1278 üzenetére

    Nem úgy volt, hogy nem írsz nekem, hanem csak a játszópajtásaidnak, akivel együtt pokemonoztok? Meg akikkel együtt majerkodtok hogy már kiszolgálnak titeket a dohanyboltban? De mivel rám hivatkoztál, én is írok neked.

    Ez a telefon nem indulgat újra, nem fagyogat ki és igen, nálam apró hibákat produkál. Fel lehet venni a hívást és nem késik. Működik a kijelző és nem merül le. Vidáman kibírja a másfél napot bekapcsolt wifivel, gps-el, nfc-vel. Olyan szinten aprókat, hogy gondolkoznom kell rajta, hogy mi is volt az. Legutóbb ez, hogy nem reagált az érintőgombokra. De erre is csak azért emlékszem, mert tegnap volt. Az, hogy te nem vagy képes használni mert pokemonszart teszel rá meg mindenféle gyerekes fingeffekt applikációt, azért ne a telefont hibáztasd. Ha én emberi használatra tudom használni a mindennapok során, azaz bankolok, csekket befizetek, navigálok, zenét hallgatok, irodai munkák, netes vásárlások, akkor ez a telefon igenis használható kategória. Az, hogy neked drága volt, az egyéni szociális problémád. Ez a telefon nem azért volt drága mert ennek semmilyen hibája nincsen. Hanem azért, mert drága technológiaval készült. És leírom neked huszadjára mert látom gond van a felfogásoddal: a másfél milliós Tag Hauer telefon is lefagy ha egy hülyegyerek kezébe kerül, akinek az a legnagyobb szórakozása, hogy pokemonokat vadásszon, meg figyelje a százalékos merülést, meg azt hiszi, hogy a ram optimslizáló appal ér valamit. Aztán minden nap felrak valami hányás kis programot, persze szigorúan ingyenesen mert pénze nincsen a full verzióra, aztán csodálkozik ha belassul a telefonja a sok program mellékszemetétől.
    A 6.0 Pedig ezen nem fog változtatni, te a 6.0 mellett is itt fogsz nekem sírni, hogy ez a baj meg az nem jó. Holott a probléma veled van. -most akkor Rojacin Bubi voltam?

    Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

  • dionaea

    őstag

    válasz no more #1278 üzenetére

    Nos ez olyan mint van akiknél a francia autó jó van akiknél nem. Nekem nem fagyott le talán 2 év alatt max 5 ször nem merült, és nem volt vele komolyabb bajom. Igaz a vége fele már elfogyott a memória és ezek a hibák ha nem is teljesen, de elő jöttek. De egy ép sarka nem volt, úszott egy elég nagyott párszor a gyerekek pingpongoztak vele.

    És azért az sp soha nem volt A5 kategória.

    De sztem ez már tényleg nagyon off

    1 hét A5 használat után ezt tudom elmondani.
    Akksi brutál jó. 2 nap kényelmesen(nem fb, zek twitterezek, pokemonozok, és navira más készüléke használok)
    Kijelző szuper,
    Fényképező Sp után felüdülés.
    Kezelhetőség, hát az ujj lenyomat olvasó néha hagy maga után kiváni valót, természetesen amikor sietne az ember kicsit idegesítő.
    Összességében nagyon elégedett vagyok vele Ok ingyen volt mert céges, és emiatt nem is vagyok annyira szörszáll hasogató, de bátran ajánlom mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák