Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    veterán

    válasz sinci01 #1240 üzenetére

    Igen, a látogattság aspektusában lehet valami.

    Ugyanakkor, nem ismerhetem én sem a Te felhasználói szokásaidat, sem a f.körülményeidet. Így, nincsen egzakt válasz sem. Az, mindenkinél más.

    OS hiba (főverzió, vagy bármely más fw.update) akkor valószínűbb, ha ugyanarra, sok nick -től érkezik poszt (értelemszerűen a multireg -eket leminuszolva itt épp úgy , mint a dícsérő esetekben..).lavina / cunami szerűen Tehát, plö az egyszerű többséget már fel lehet minimumként írni ( =50% +1db).

    Egyebek:
    a., Szerintem, a leggyakrabban, valamilyen 3rd-party APP & tevékenysége áll a háttérben, vagy valamilyen nemkívánatos háttérfolyamat, amely(ek) érkeztek valamikor, valamivel .
    b., Egy-egy főverzió megjelnését követően, számos 3rd-party APP -nak is frissülni-e kell, hogy igazodhasson az új főverzóhoz. Ez ~2-5 hónap azért szokott lenni.
    c., Nem csak Samu frissít. Hanem a Google is, és az áruházából telepített ilyen-olyan APP -ok is, amelyek mellett elmenni : szintén nagyvonalúság lenne...
    d., Ezt követően, a nem megfelelően (nem a felhasználói szokásaimhoz) ütemezett gyakoriságú karbantartás.

    Karbantartási oldal:
    A legtöbb, ezzel foglalkozó info forrás szerint is, érdemes a legtöbbet / leggyakrabban használt APP -ok gyorsítótárait törölni (a felhasználás jellegéhez igazított gyakorisággal ütemezetten). Ezen kívül, szintén a gyakoriságba iktatni a Recovery -ben, egy : wipe cache partiton -t (amely OS alól nem elérhető, és egy Restart -tal sem törlődik...) ..

    & persze, ha mindent megtettem és nincs eredmény, akkor marad első körben a downgrade (ami még itt, éppen lehetséges egy korábi relese -re...).
    - Szóval, ha "úgy gondolom", hogy márpedig Samu frissítés az oka, akkor ennek jelenleg semmi akadálya, mert a jelenlegi '6-os BL-értékkel' egészen a 2023.07.11 -én kiadott firmware release -ig is vissza lehet térni. 👍
    - Semmi más nem kell, hozzá, mint alternatív forrásból letölteni a kinézett fw.relese -t, majd azt ODIN -nal telepíteni.
    Lehet úgy is, hogy nem kell újra belekani, minden marad helyén. 👍

    Utolsó előtti lehetőségnek pedig, ott van az FR. Ezt követő legvégsőnek pedig: a szerviz.👍

    Ui: nálunk volt olyan, hogy valaki más kezébe került (arról egy ideig nem tudván..), és kócolt össze beállításokat, telepítgetett ezt+azt, leejtette, ráült, stb .... -ami a probléma forrása volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák