Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok! Lehet nem A51 probléma, de azért próbálkoznék. Korábban vettem az autómba egy utólag beépített RCD330 fejegységet, ami a bluetooth-on történő telefon kihangosításon kívül, tudja az USB-n összekötött telefonokkal az AndroidAuto, MirrorLink, Apple CarPlay szolgáltatásokat.

    1. kérdésem: bluetooth-on keresztül az A51-et sehogyan sem tudom a fejegységhez csatlakoztatni. A fejegységben a csatlakoztatáshoz zéró a beállítás, csak telefon keresés van. Sem a fejegység nem látja a telefont, sem a telefon nem látja a fejegységet. A telefon beállítása "látható" bár ezt nem én állítottam be, alapból ilyen volt.
    Más eszközökhöz az A51 bluetooth-on keresztül tud csatlakozni, mint pl. win10 PC és a PC-vel már telefonáltam is, + más telefonok, Samsung TV, régi autós Nokia kihangosító, bár ezen utóbbiakhoz csak csatlakoztam, a csatlakozás megjelent a telefonban, adat vagy hang átvitelt nem próbáltam.
    Szerintetek mi lehet a baj, miért nem tudok csatlakozni a fejegységhez?

    2. kérdésem: a Samsung valóban kigyilkolta a MirrorLink szolgáltatást? Nincs ezzel baj, mert az Android10-ben alapból ott van a Magyarországon nem elérhető AndroidAutó és működik is rendesen. Csak kérdezem, hogy tényleg véglegesen meg lett gyilkolva a MirrorLink?

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák