Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz xZer0kidx #1054 üzenetére

    Hát nekem eddig 3 FR volt, nagyjából negyedévente mindig eljut addig, hogy használhatatlanná meríti a saját akkuját. A One Ui egy piszok stabil rendszer egy A20E esetében ahol szó szerint mindent kiszedtek belőle. Nagyon szerettem használni, még ha az a telefon potato is volt. Az A40 szintén azt az al verziót használja, teljesen bare-bone. Az A50-is azt használta, azzal se voltak ennyire komoly gondok. Amikor az A51 megkapta a jobb kamerát, edge panelt, meg a többi high end-ebb funckiót akkor kezdődtek a bajok. Azóta meg sokat gyorsultak a SOC-ok hisz az A51 eleve egy régi procit kapott átcímkézve. Vettünk egy 2 éves telefont 150-200% felárral, aminek a procija most tölti a 3. évét persze hogy lassú. (Late 2018)

    Na mindegy, ez már ilyen szeretlek utállak kapcsolat marad míg az enyém a telefon. Pedig magamtól többet vártam, de megmondom őszintén most elvakított a modern formaterv. Pedig már akkor tisztában voltam ezekkel, csak azt hittem a One UI hosszútávon azért csak tartósabb mint egy MIUI, de gyakorlatilag ugyanaz.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák