Új hozzászólás Aktív témák

  • Alsec

    tag

    válasz ujvendeg #67 üzenetére

    Bírom az ilyen magukat szerénynek tituláló illetőket, mint te akik a semmibe nézik a magamfajta embereket. Képzeld nekem is volt dolgom jó pár telefonnal már legyen Samsung, huawei, sony vagy Xiaomi. Azt meg nem tudom honnan vetted, hogy a Samsungot magasztalom, csupán tényt állítottam. Ahogy írtam is, ez a telefon 60-65 ezret ér max ( nekem volt szerencsém ,,használtan'' 0 perces futással 55 ért hozzájutni, ennyiért ajándék ez a telefon--------TELEKOM egyedi ajánlatokkal bombázza az ügyfeleit, akik szinte ingyen hozzájutnak a készülékhez és tovább is adják Jófogáson ---------Ajánlom másnak is ,hogy így vegyen mert 80-90 et nem ér-------Fontos hogy most már a Telekom ügyintézése elektronikus, ezért ajánlott egy rövid adásvételit írni a készülékről[IMEI számmal megspékelve], hogy az eladó által kinyomtatott számla és garanciajegy birtokában érvényesíteni tudja a vevő a garanciát ) Ár-érték-megbízhatóság arányában a Xiaomi verhetetlen.

    1.ezeket a ragasztott üveghátlapos telefonokat sose volt könnyű javítani, de nem is annyira nehéz. Nézel egy tutorial videót és a megfelelő eszközökkel szét lehet szedni nem nagy ördöngösség.

    2. A samsung fold lehet hogy még kiforratlan , de csupán az innovativitás és a közösség kényszeréből közelítik meg ezt az ezernyi másik problémával járó zsákutcát a gyártók. Erre a hipe vonatra kár lett volna nem felszállnia a Samsungnak. Ha sikerrel járnak, ha nem, akkor is róluk beszélnek, a köztudatban vannak.

    3. A szakmában való rátermettségedről árulkodik az is hogy a 3 éves zászlóshajókat hasonlítgatod össze a mostani középkategóriával. Korábban írtam, hogy nem nagy előrelépés a Galaxy s4-emhez képest sem, mint már mondtam nem csak a hardver és a számok játszanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák